9. januára 2016

INŠPIRÁCIA | printable calendar

Rok 2016 je už v plnom prúde a ja vám doň želám všetko len to najlepšie! Januárom sa vždy pomyselne začína niečo nové, sme plní očakávaní, dávame si záväzky, čo chceme dokázať, čo stihnúť. A aby sme si mohli všetky dôležitosti aj nedôležitosti pamätať, potrebujeme kalendár. Ak ani vy nieste naklonení klasickým obrovským kalendárom s obrázkami šteniatok, prírodných krás alebo kytíc, zoznámim vás s parádnou náhradou (takmer) úplne zadarmo. Mnoho šikovných dizajnérov vo svete totižto každoročne ponúka svoje dielka voľne na stiahnutie . A práve v podobe kalendárov vo formáte .pdf. Vygooglite ich pod "free printable calendar 2016". Dovolím si inšpirovať vás tým najlepším, čo som ponachádzala ja a som zvedavá, kto sa do toho pustí :)

Marie na svojom bloominghomestead.com tento rok prišla s krásnym modelom kalendára, do ktorého okienok môžete vpísať všetko potrebné dokonca v troch rôznych farebných prevedeniach a jedno je krajšie ako druhé. Klik TU. Okrem toho má v zálohe plejádu ďalších skvelých freebies,


Ja tlačím tento nádherný kalendár od Sary Woodrow! Je nápaditý, jednoduchý, krásny. Klik TU. Ak by ste nevedeli, čo je to za zvláštny jazyk, Sara je Švédka. Má prekrásnu prácu a dokonca aj vlastný shop, kde sa môžete potúlať.Grafická dizajnérka Carmla z Južnej Afriky si povedala, že v jednoduchosti je krása a vytvorila krásny kalendár pomocou watercolor techniky. Klik TU.Chalkboard style vládne svetu. Štýlový kalendár práve v tomto štýle nájdete na botanicalpaperworks.com. Okrem neho tam nájdete dve ďalšie krásne verzie, s použitím geometrických tvarov a iných štruktúr.


A ak máte funky náladu a hľadáte niečo špeciálne, tento 3D kalendár si sami pekne vytlačíte, poskladáte a zlepíte. Klik TU. Okrem toho na stránke máte možnosť vytlačiť si kalendár s maketami mandal, ktoré vyfarbíte podľa svojich predstáv. Pripravil ho kúsok dúhy (apieceofrainbow.com) Do toho! :)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára