12. decembra 2014

#3 - Pre sestru

Vianoce sú už blízučko a všetci beháme po obchodoch a lámeme si hlavičky makovičky nad tým, čo by si naši milovaní priali v prípade, že sa ich neopýtate na rovinu, aby ste sebe ušetrili starosti (a im zničili prekvapenie :D). Ak na vás doma čaká ségra, tu je pár tipov na milý darček práve pre ňu.1. Darujte malého organizátora. Už pri darčekoch pre maminy sme si spomínali značku Moleskine, ktorá ma brutálnu zostavu diárov a zápisníkov. Pri čom mi však minule až srdiečko podskočilo bol diár vytvorený mojimi najobľúbenejšími blogerkami s A beautiful mess, Tieto sestry si vytvorili svoj rukopis vo všetkom čo robia a zapísať ségre už dopredu kedy pôjdete na kávu je tiež milým gestom :) Hľadajte TU.
2. Darujte maličkosť. Prečo by sme mali kupovať obrovské škatule? Stačí niečo maličké, čo vždy poteší, keď dievča nájde vo vrecku. Práve takou maličkosťou sú všetky druhy balzamov na pery aké vám len zídu na um. Len tak si sedíte na prednáške, pri čakaní na vlak, pri nákupe...siahnete do vrecka a osviežite pery. Tento rok na Slovensko prišla novinka od Maybelline, Baby lips a pevne verím, že aj ja si svojho miláčika pod stromčekom nájdem. Máte možnosť výberu zo šiestich druhov a ani jeden zaručene nebude krokom vedľa. Nájdete v takmer každej drogérii.
3. Darujte zážitok. Nemusí to byť zrovna skok padákom či víkend v Paríži. Ja osobne milujem praktické darčeky a darovať kurz je rozhodne jedným z nich. Zamyslite sa nad tým, po čom vaša, či už malá alebo veľká sestra túži. Môže aranžovať kvety, učiť sa taliansky, modelovať hlinu, či chce začať športovať a sama by si tú permanentku do fitka nekúpila. A nikdy neviete ako ju to pochytí. Len googlite.
4. Darujte pripomienku. Všetky sa ľúbime. Či už sa hádame o nové tričko, plačeme si na pleciach pre hlúpeho frajera alebo kryjeme chrbát kvôli neskorému príchodu z koncertu. Prečo si to teda nepripomenúť spoločným šperkom? Výhodou je, že si ho znova môžete sami navrhnúť a vygravírovať to, čo vás spája. Šperky pre dvoch, či medailóniky nájdete takmer všade, treba však zapojiť svoju fantáziu a vložiť doň to svoje.
5. Darujte možnosť výberu. Veď viete ako je to. Dostanete svetrík, z ktorého sú všetci nadšený, len vám nejako nepadol do oka. Preto je potrebné využiť možnosť nákupu na darčekový poukaz. Ségra si môže vybrať čo sa jej len zapáči, no a vy nebudete tŕpnuť, či ste urobili správne, že ste zobrali takú a takú veľkosť a či tých trblietok tam nie je na ňu priveľa. ASOS ponúka túto možnosť tiež a myslím si, že jej rozhodovanie bude v konečnom dôsledku dosť ťažké. Len do toho! :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára