4. decembra 2014

#2 - Pre ocina

Dnes pekne pokračujeme v tipoch na darčeky a bez dlhých slov prejdeme k veci. Nakupujeme pre ocina.1. Darujte originál. Všetky vieme, že nakupovať pre chlapa je vždy ťažké. Ak však nájde pod stromčekom krásne drevené hodinky od WeWOOD, úsmev na tvári je zaručený. Tento skvelý nápad ešte stále prekvapuje aj dizajnérsky svet a kúpou každých hodiniek je vysadený jeden nový strom! Nájdete ich TU.
2. Darujte knihu. Ale nie hocijakú. Pre toho môjho ocina je kniha ideálnym darčekom ku každému sviatku, no Vianoce sú predsa len o level vyššie, že? Skúste nájsť niečo doslova ideálne, niečo, čo sa ho bytostne týka a zaujíma ho. Ak je to pán v rokoch a zažil éru Beatles, miluje Madonnu alebo viete, že odvždy počúva Pink Floyd, darujte mu encyklopédiu, ktorá sa týka práve nich. Stačí sa porozhliadnuť po kníhkupectvách a zablúdiť k biografiám.
3. Darujte praktickosť. Niekedy zabúdame, že aj páni potrebujú niekam skryť peňaženku, kľúče, mobil alebo žvejky, keď sa vyberú von. Strkať všetko do vreciek alebo nosiť igelitky je jedna pohroma. Vždy, keď sa povie "pánska taška", spomeniem si na jednu časť seriálu Priatelia, kedy som sa nasmiala na Joeym a jeho kabelke. Ak si však kliknete na naše milované sashe.sk a prehrabete sa množstvom skvelých kúskov, nájdete určite to, čo sa bude hodiť. Môj osobný typ je Darabags a jej kolekcie (Ironman, Batman, Spiderman a Superman) vytvorené pre mužov.
4. Darujte atmosféru. Vždy ma fascinoval obrázok deduška pod stromčekom, ktorý sedí v hojdacom kresle a bafká fajku. Ak váš ocino fajčí, toto je práve ten elegantný spôsob akým to má robiť. Aj keď som hlasným odporcom fajčenia, závislosť je silný protivník. Naozaj pôvabné kúsky v rôznych cenových reláciách nájdete napríklad TU, no stačí sa zastaviť aj v nejakej lepšej trafike.
5. Darujte zážitok. Sme hokejový národ, že jo? Keď vyhrávame, fandíme o sto päťsto, keď prehrávame, nadávame na tých chudákov zapotených chlapcov. V roku 2015 sa konajú majstrovstvá sveta v hokeji v susedných Čechách a...lístky sú už v predaji :) Urobte ocinkovi radosť! TU nájdete všetko potrebné.

Tak čo? Vybrali ste niečo? :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára