12. augusta 2013

Freebies!

Nálepky, záložky, obrázky, obaly, pohľadnice... kikilióny motívov na voľné stiahnutie, ktoré mi v poslednej dobe prešli rukami mi vyrazili dych. Nie len že sa v niektorých odráža skvelá práca mladých a kreatívnych grafikov, ale sú proste tak originálne, že si ich utekáte vytlačiť. Do slávneho Pinterestu si stačí vo vyhľadávacom okienku napísať freebies/free printables a ste za vodou. Tu vám teraz ponúknem niektoré weby, ktoré ma zaujali najviac a možno potešia :)

Prvým blogom, po strechu preplneným voľne stiahnuteľnými motívnmi je SUPER SCRAP. Ak milujete scrapbooking, tak máte o to väčšiu výhodu. Sťahovanie je síce trošku zdĺhavejšie, no výsledok stojí za to :)

Ďalším blogom, je profesionálna práca holčiny, ktorá sa vo fachu pohybuje už viac ako 13 rokov, a je grafičkou rôznych e-magazínov, preto môžete aj sami posúdiť, že jej práca stopercentne stojí za to :) LAINE DESIGN je proste krása!A dnešným tretím odporúčaním je FAR FAR HILL (all for your digital creative activity). Kopec motívov, hlavne kvetinových a vintage prevedení v jemných farbách. 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára