24. apríla 2013

Inspiracióón

V pondelok som mala voľný deň, teda urobila som si ho :D Prišiel teda čas na načerpávanie novej inšpirácie z vĺn internetu. Blúdila som naozaj po rôznych zákutiach, no chcem vám predstaviť 3 top stránky, ktoré ak neviete čo s rukami, ich pomôžu zamestnať.

Prvou je SAKURA. Je to síce stránka,  ktorá sa venuje práci s papierom a rôznych kresliacim a zdobiacim technikám, no je tu veľa užitočných rád a jednoduchých nápadov na zabitie času. Ak chcete vedieť ako a čo, tak sa zamerajte na video galériu, kde máte všetko po lopate :) a sekcia Uses - Creative Inspiration určite nesklame taktiež. Okrem tutoriálov tu nájdete aj celú kolekciu produktov, ktoré táto značka ponúka.


Druhým webom je CRAFT A DOODLE DOO. Blog plný plný super nápadov a navyše free šablón na stihnutie, tak šup po ne :)A posledným, koho vám chcem predstaviť je ABRACADACRAFT, ktorý je síce po francúzsky, ale to mňa (a určite ani vás) neodradí. V každej kategórii je možné si vybrať sekciu Les Tutos a nápady sa sypú z vreca. Bižutéria, papier alebo látky. Čokoľvek máte radi.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára